banner isbank

Satranç Haberleri

1.YÜRÜYEN KÖŞK SATRANÇ TURNUVASI

1.Yürüyen Köşk Satranç Turnuvası 28 Haziran- 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında (Yalova Hilton oteli karşısında) bulunan İnci Plaza'da yapılacak.Turnuva 4 ayrı kategoride gerçekleştirilecek.
A KATEGORİSİ (HERHANGİ BİR ELO VEYA 1600 VE ÜZERİ UKD PUANINA SAHİP SPORCULAR)(ELO'ya dahil olacaktır)
2004-2007 YILLARI VE ARASINDA DOĞMUŞ SPORCULAR
2008-2009 DOĞUMLU SPORCULAR
2010-2011 DOĞUMLU SPORCULAR 
 Turnuva'da dağıtılacak ödüller turnuva yönergesinde belirtilmiştir.Turnuvaya katkı  katılım bedelleri A kategorisi için 40 TL,yaş kategorileri için 30'ar TL'dir.Turnuvaya kayıtlar turnuva kayıt bölümnden çevrimiçi kayıt olarak yapılacak olup turnuvaya kayıt yapan sporcular katkı bedellerini yatırdıktan sonra dekontlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine veya 0 533 819 27 69 numaralı telefona Whatsapp üzerinde ibraz edeceklerdir.Çevrim içi kayıt yapan ve dekontlarını kayıt saatinden iitibari ile 24 saat içersinde ibraz etmeyen sporcuların kayıtları silinecektir.Turnuva katkı bedelleri YAPI KREDİ BANKASI ,YALOVA BELEDİYESPOR TR 74 0006 7010 0000 0083 0510 39 nolu hesaba yatırılacaktır.Her kategori 128 sporcu ile sınırlıdır.A kategorisine kayıt yapan sporcuların mutlaka FİDE İD numaralarını ve güncel Elo puanlarını kayıt esnasında yazmak zorundadırlar.
TURNUVAYA KAYIT YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
YÜRÜYEN KÖŞKÜN HİKAYESİ

TURNUVA YÖNERGESİ

KONAKLAMA İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI

2018 YILI HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ YAPILDI


 Hakem Gelişim Seminerimiz 1-3 Haziran 2018 tarihlerinde Merkez Hakem Kurulu Üyesi FA Umut Sapan'nın eğitmenliğinde yapıldı.3 gün süren eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olacak olan aday hakemler il hakemliğine terfi edecek ,başarılı olacak olan İl hakemleri ulusal norm kazanacaklardır.Seminere katılan tüm hakemlere katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

YALOVA SATRANÇ HAKEMLERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU


Yalova Satranç Hakemleri İftar yemeğinde bir araya geldi. Türkiye Satranç Federasyonu Mhk Üyesi Umut Sapan'nın da katıldığı iftar yemeğinde Yalova'da hakemlerin gelişimi için yapılacak çalışmalar da görüşüldü.

YALOVA KADINLAR TAKIM TURNUVASI


Yalova Kadınlar Satranç Takım Turnuvası 9 takımın katılmı ile yapıldı.Yapılan 5 tur yapılan maçlar sonunda Yalova'dan Altınkale Altın Kızlar takımı birinciliği,İstanbul'dan Cadı Kızlar Satranç Takımı ikinciliği,Yalova'dan Arı Mimarlık Satranç Takımı dördüncülüğü ve Yalova Eko Turizm Sağlıklı Yaşam Derneği Satranç Takımı dördüncülüğü elde etti.Turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ederiz.

EŞLENDİRME VE SONUÇLAR

Devamını oku...

KULÜPLER ŞAMPİYONASI İL YÖRE YARIŞMALARI YAPILDI


Kulüpler Şampiyonası İl ve Yöre Müsabakaları 4 takımın katılımı ile 5-6-27 Mayıs 2018 tarihlerinde 90.Yıl Spor Salonunda yapıldı.Altı tur yapılan müsabakalar sonunda Şampiyonluğa ulaşan BEYAZ FİL SATRANÇ SPOR KULÜBÜ ilimizi Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.Müsabakalarda Doğanspor ikinciliği elde ederken Gençlik Merkezi  Spor Kulübü üçüncülüğü elde etti.Yalova Satranç İl Temsilciliği olarak tüm kulüpleri tebrik eder Beyaz Fil Satranç Spor Kulübüne Kulüpler Şampiyonasında başarılar dileriz.

Devamını oku...