banner isbank

Duyurular

1.KADEME ANTRENÖRLÜK BELGELERİ GELDİ

Kasım ayı  içersinde  yapılan 1.KADEME ANTRENÖRLÜK SEMİNERİNDE başarılı olan kursiyerlerin Yardımcı Antrenörlük belgeleri gelmiştir.Belgeler Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi günleri saat 18:00 20:00  arasında Yalova Belediyespor Satranç Eğitim Merkezinde(DİŞ HASTAHANESİNİN KARŞISINDA ) dağıtılacaktır.Şehir dışından katılan ve sınavda başarılı olan kursiyerlerin belgeleri ibraz ettikleri adreslere kargo ile gönderilmiştir.

ANTRENÖRLÜK SEMİNERİ 21 KASIMDA BAŞLIYORYalova Birinci Kademe Antrenörlük semineri 21-22-23 Kasım ile 29-30 Kasım 2014 tarihlerinde 90. YIL KAPALI SPOR SALONU EĞİTİM ODASINDA yapılacaktır.Seminere katılacak tüm adayların tüm belgelerini tamamlayıp Kurs Koordinatörü ERKAN ŞAT a(05338192769) 17 KASIM 2014 tarihine kadar ulaştırmaları gerekmektedir.Tüm kursiyerlerin on line kayıtlarını tamamlamaları gerekmetdir.

2.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU SONUÇLARI

16-21 Haziran 2014 tarihleri arasında Yalova 90.Yıl Kapalı Spor Salonu seminer salonunda yapılan 2.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU sınav sonuçları ekte sununlmuştur.
II_Kademe_Antrenr_Sinav_Sonucu_Yalova_genelDuyuru_Format.doc 

EGZERSİZ YAPACAK ANTRENÖRLERİN DİKKATİNE

2013-2014 eğitim öğretim yılında egzersiz açacak Antrenörlerin vizelerini yenilemeleri gerekmektedir.Vizelerini yenilemeyen antrenörlere egzersiz yaptırılmayacaktır.

Satranç Antrenör ve Hakemlerin Dikkatine

2013-2014 sezonunun başlaması nedeniyle okullarda egzersiz olarak ders verebilmeleri için antrenörlerin vize yaptırmaları ve satranç turnuvalarında görev verilmesi için hakemlerin vizelerinin yaptırmaları gerekmektedir. Vizesini yaptıran antrenörlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün Spor Şube Müdürü veya İl Temsilcisi tarafından onaylatılması gerekmektedir. 

NOT: Vizesini yaptırmayan antrenör ve hakemlere görev verilmeyecektir.


TSF YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİ