banner isbank

Turnuva Haberleri

2018 CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI
Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 20-21 Ekim  2018 tarihlerinde 90.Yıl Spor Salonunda yapılacak.Turnuva 4 ayrı kategoride A kategorisi Açık kategori,2012-2011 doğumlu sporcular,2010-2009 doğumlu sporcular ve 2008-2007 doğumlu sporcular olarak yapılacaktır.A kategorisi 64 sporcu yaş grubu kategorileri 32 'şer sporcu ile sınırlı olup her kategoride 10 yedek sporcu kaydı alınacaktır.Turnuva kayıtları sayfamızın turnuva kayıt bölümünden yapılacaktır.15 Ekim 2018 tarihi  saat 20:00 da açılacaktır.Tüm satranç severlerin turnuva yönergesini incelemelerini öneririz.

TURNUVA KAYITLARI 19 EKİM  2018 TARİHİ SAAT 17:00 'A KADAR UZATILMIŞTIR.

TURNUVA YÖNERGESİ

12.GELENEKSEL ALTINOVA BELEDİYESİ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ


12.Altınova Belediyesi Satranç Turnuvasının Ulusal 3.sü 27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde bir çok farklı ilden gelen sporcuların katılımı ile Altınova Belediyesi Spor Salonunda yapıldı.3 farklı kategoride yapılan turnuvada A ve B kategorileri Elo hesaplamalarına dahil olurken C kategorisi sadece Ukd hesaplamalarına dahl oldu.Turnuvanın açılışında Altınova Belediye Başkanı Dr. METİN ORAL sporculara başarılar  ve memnuniyetini  dile getirdi.Turnuvanın sonunda ödül almaya hak kazanan sporculara ödüllerini Altınova Belediye Başkan Vekili ALİ SARIHAN,Altınova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü MEHMET SAİT BAŞARAN ile Turnuva Gözlemcisi Türkiye Satranç Federasyonu  Mhk Üyesi UMUT SAPAN takdim ettiler. 
KATEGORİ ÖDÜLLERİ

A KATEGORİSİ FİNAL LİSTESİ
B KATEGORİSİ FİNAL LİSTESİ
C KATEGORİSİ FİNAL LİSTESİ YALOVA YILDIZLAR,KÜÇÜKLER VE KADINLAR TAKIM TURNUVASI 7 NİSAN'DA BAŞLIYOR


Yalova Yıldızlar,Küçükler ve Kadınlar Takım müsabakaları 7 Nisan 2018 tarihinde 90.Yıl Spor Salonunda başlıyor.Yıdızlarda 6,Küçüklerde 3 ve Kadınlarda 4 takımın mücadele edeceği turnuva 90 dakika 30 saniye eklemeli tempoda yapılacak olup  son buluşma 13 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.Tüm takım sporcu ve idarecilerin teknik toplantı için  07 Nisan 2018 tarihinde saat 09.15 de 90.Yıl Spor Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Turnuvanın eşlendirmelerine aşağıdaki linkleri tıklayaral görebilirsiniz.
YILDIZLAR EŞLENDİRMESİ     KÜÇÜKLER EŞLENDİRMESİ

        KADINLAR TAKIM TURNUVASI EŞLENDİRMESİYALOVA'DA SATRANÇ ŞÖLENİ BAŞLIYOR

  

 
Tüm turnuvaların kayıtları sınırlı kontenjanlarda olup lütfen yayınlanacak yönergeleri takip edininz.

OKUL SPORLARI TAKIM TURNUVASI SONA ERDİ

Okul Sporları Takım Turnuvası sona erdi.Üç gün süren maüsabakalar sonunda  
  Küçükler Genel Kategorisinde   YALOVA ÖZEL UĞUR ORTAOKULU
  Küçükler Kızlar Kategorisinde   Gazi Osmanpaşa Ortaokulu
  Yıldızlar  Genel Kategorisinde   Saffet Çam Ortaokulu 
  Yıldızlar  Kızlar Kategorisinde   Yenimahalle Gümüşdere Ortaokulu
  Gençler  Genel Kategorisinde   Şehit Osman Altunkuyu Anadolu Lisesi
  Gençler  Kızlar Kategorisinde   Adnan Menderes Ticaret Lisesi birinci oldular.28 Martta Tekirdağ ilimizde yapılacak bölge turnuvasında ilimizi temsil edecek okullara başarılar dileriz.