banner isbank

Turnuva Haberleri

12.GELENEKSEL ALTINOVA BELEDİYESİ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ


12.Altınova Belediyesi Satranç Turnuvasının Ulusal 3.sü 27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde bir çok farklı ilden gelen sporcuların katılımı ile Altınova Belediyesi Spor Salonunda yapıldı.3 farklı kategoride yapılan turnuvada A ve B kategorileri Elo hesaplamalarına dahil olurken C kategorisi sadece Ukd hesaplamalarına dahl oldu.Turnuvanın açılışında Altınova Belediye Başkanı Dr. METİN ORAL sporculara başarılar  ve memnuniyetini  dile getirdi.Turnuvanın sonunda ödül almaya hak kazanan sporculara ödüllerini Altınova Belediye Başkan Vekili ALİ SARIHAN,Altınova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü MEHMET SAİT BAŞARAN ile Turnuva Gözlemcisi Türkiye Satranç Federasyonu  Mhk Üyesi UMUT SAPAN takdim ettiler. 
KATEGORİ ÖDÜLLERİ

A KATEGORİSİ FİNAL LİSTESİ
B KATEGORİSİ FİNAL LİSTESİ
C KATEGORİSİ FİNAL LİSTESİ YALOVA YILDIZLAR,KÜÇÜKLER VE KADINLAR TAKIM TURNUVASI 7 NİSAN'DA BAŞLIYOR


Yalova Yıldızlar,Küçükler ve Kadınlar Takım müsabakaları 7 Nisan 2018 tarihinde 90.Yıl Spor Salonunda başlıyor.Yıdızlarda 6,Küçüklerde 3 ve Kadınlarda 4 takımın mücadele edeceği turnuva 90 dakika 30 saniye eklemeli tempoda yapılacak olup  son buluşma 13 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.Tüm takım sporcu ve idarecilerin teknik toplantı için  07 Nisan 2018 tarihinde saat 09.15 de 90.Yıl Spor Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Turnuvanın eşlendirmelerine aşağıdaki linkleri tıklayaral görebilirsiniz.
YILDIZLAR EŞLENDİRMESİ     KÜÇÜKLER EŞLENDİRMESİ

        KADINLAR TAKIM TURNUVASI EŞLENDİRMESİYALOVA'DA SATRANÇ ŞÖLENİ BAŞLIYOR

  

 
Tüm turnuvaların kayıtları sınırlı kontenjanlarda olup lütfen yayınlanacak yönergeleri takip edininz.

OKUL SPORLARI TAKIM TURNUVASI SONA ERDİ

Okul Sporları Takım Turnuvası sona erdi.Üç gün süren maüsabakalar sonunda  
  Küçükler Genel Kategorisinde   YALOVA ÖZEL UĞUR ORTAOKULU
  Küçükler Kızlar Kategorisinde   Gazi Osmanpaşa Ortaokulu
  Yıldızlar  Genel Kategorisinde   Saffet Çam Ortaokulu 
  Yıldızlar  Kızlar Kategorisinde   Yenimahalle Gümüşdere Ortaokulu
  Gençler  Genel Kategorisinde   Şehit Osman Altunkuyu Anadolu Lisesi
  Gençler  Kızlar Kategorisinde   Adnan Menderes Ticaret Lisesi birinci oldular.28 Martta Tekirdağ ilimizde yapılacak bölge turnuvasında ilimizi temsil edecek okullara başarılar dileriz.

2018 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ İL YARIŞMALARI

 

   İlimizde İl Yöre Yarışmalarına katılacak kulüplerin 26 Şubat 2018 tarihi saat 17:00 a kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürülüğüne,Satranç İl Temsilciliğine dilekçe ile ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail yolu ile başvuru : yapmaları gerekmektedir.Türkiye Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları yönergesi ekte sunulmuş olup yönergeyi dikkatle incelemeniz tavsiye olunur.

TRANSFER DÖNEMİ SON TARİH :24 ŞUBAT 2018
SON BAŞVURU TARİHİ :               26 ŞUBAT 2018YÖNERGE    KULÜPLER ŞAMPİYONASI ANA SAYFASI İÇİN TIKAYINIZ